Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
HOCO E58 Magic Music AUX BT receiver Black — універсальний аудіоадаптер/приймач, який призначений для бездротового прийому звукового сигналу та передачі його на будь-який пристрій з аудіовходом AUX Mini Jack 3.5 мм.Якщо автомобільна магнітола, портативна колонка або інший пристрій не підтримує Bluetooth, Hoco E58 дозволить вирішити цю проблему, передавши звук з будь-якого телефону або планшета. Цей AUX-адаптер оснащений мікрофоном, який дозволяє організувати в автомобілі гучний зв'язок Hands Free.Приймач Hoco E58 може працювати від вбудованого акумулятора, так і з підключеною зарядкою.ОСОБЛИВОСТІ− Вбудований мікрофон, чутливість мікрофона: 42dB;− Клавіші управління: набір останнього номера, перемикання треків, регулювання гучності музики;− Вихідний роз'єм: Mini Jack 3.5 мм;− Версія Bluetooth: 5.0;− Дальність передачі: до 10 метрів;− Місткість батареї: 140mAh;− Час роботи в режимі музики/розмов: до 8 годин;− Час очікування: до 200 годин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 140 mAh |
| Вага | 12 г |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Вихідний роз'єм | Mini jack 3.5 мм |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Довжина кабелю | 0.5 м |
| Колір | Black |
| Країна виробника | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | E58 Magic |
| Підтримка карти пам'яті | Немає |
| Радіус дії | До 10 м |
| Розміри | 51 × 46 × 13 мм |
| Стан | нове |
| Час заряджання | 2 роки |
- Ціна: 302 ₴








