Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Hoco DV15 — це компактний відеореєстратор, який оснащений двома камерами, тому ви можете записувати відео на дорозі, а також того, що відбувається безпосередньо в салоні автомобіля.Практично всю площу фронтальної частини корпусу займає дводюймовий дисплей. Знизу корпусу розташовані кнопки керування, збоку — мікрофон та слот для карти пам'яті.Переглядати відео безпосередньо з відеореєстратора також зручно, запис відбувається зі звуком завдяки вбудованому мікрофону. Запис відео та фото відбувається на карту пам'яті Micro-SD (до 128 GB).Відеореєстратор Hoco DV15 підключається для живлення в прикурювач спеціальним кабелем, який вже в комплекті. Певний час для коротких записів реєстратор може працювати і на вмонтованій батареї ємністю 150 mAh. Запис відео на карту пам'яті циклічний, тобто якщо пам'ять карти буде заповнена, раніше записане відео буде видалятися автоматично. HOCO DV15 — це компактний відеореєстратор з двома камерами, ширококутним об'єктивом та екраном 2 дюйми. Він забезпечує запис у високій роздільній здатності та допомагає контролювати ситуацію на дорозі та в автомобілі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 65 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 150 mAh |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Дисплей | 2" |
| Колір | Black |
| Країна виробника | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кут огляду | 140° |
| Максимальна роздільна здатність відео | HD (1080 × 720) |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Мoдель | DV15 |
| Особливості | 2 камери запису |
| Підтримка карти пам'яті | До 128GB |
| Розміри | 98×46×42 мм |
| Стан | нове |
| Тип живлення | Від автомобільного прикурювача |
- Ціна: 1 371 ₴









