влевовправо

Автомобільний зарядний пристрій Baseus Particular Digital Display QC+PPS Dual Quick Charger Car Charger 65W Shallow tarnish
- Немає в наявності
- Код: 16891
837 ₴
+380 (97) 008-20-76
Киевстар, Вайбер
- +380 (66) 008-20-76Водафон
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Baseus Particular Digital Display QC+PPS Dual Quick Charger Car Charger 65W Shallow tarnish — автомобільний зарядний пристрій з цифровим дисплеєм, USB і Type-C портами.Основні характеристики− максимальна потужність до 65 W;− оснащений 2 портами: USB та Type-C;− підтримує швидку зарядку;− заряджає 2 пристрої одночасно;− виготовлено з авіаційного алюмінію, ABS-пластику та полікарбонату;− підходить для заряджання смартфонів, відеореєстраторів, планшетів, ноутбуків, GPS-реєстраторів;− обладнаний LED-дисплеєм, який відображає рівень потужності струму;− має 6 рівнів захисту.ПІДХОДИТЬ ВСІМ АВТОМОБІЛЯМЦя модель універсальна і її можна використовувати в будь-якому автомобілі: легковій машині, вантажівці і т.д. Пристрій компактний за своїми розмірами, а дизайн оформлений у футуристичному стилі.ЗАРЯДЖАЄ 2 ГАДЖЕТИ ОДНОЧАСНОЗаряджайте паралельно смартфон та ноутбук у вашому автомобілі. Пристрій оснащений портами USB і Type-C, підтримує швидку зарядку, а сумарна потужність на 2 порти складає 65 W. А щоб ви змогли відстежувати, наскільки швидко вони заряджаються, пристрій оснащений цифровим LED-дисплеєм, який показує точну потужність струму.ЗАХИСНІ ВЛАСТИВОСТІУ зарядний пристрій вбудована 6-рівнева система безпеки, яка захищає ваш гаджет від високої напруги, перегріву, короткого замикання та перезарядки. Можете залишити телефон заряджатися і не турбуватися, якщо забудете про нього. Зарядний пристрій автоматично зупинить процес заряджання, коли мобільний телефон буде повністю заряджений. Конструкція пристрою виготовлена з авіаційного алюмінію та пластику. Міцність цих матеріалів допомагає збільшити термін експлуатації та зносостійкість пристрою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 38 г |
| Вихід | 4.5V / 5V / 9V / 12V / 20V |
| Вихідна потужність | 65 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вихідний струм | 5 A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Колір | Shallow-Tarnish |
| Країна виробника | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Мoдель | Particular 65W |
| Особливості | Індикатор напруги, функція швидкої зарядки |
| Стан | нове |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 4.0 |
- Ціна: 837 ₴






