Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
АЗП з FM-модулятором BOROFONE BC61 Ocean 45W(1A1C) car BT FM transmitter Black ─ це потужний адаптер, який оснащений трьома незалежними портами USB, два з яких з підтримкою швидкої зарядки.Модель допоможе з комфортом відтворювати музику зі смартфона та відповідати на дзвінки через акустичну систему автомобіля без будь-яких проводів, завдяки вбудованому Bluetooth V5.4 та мікрофону. Аксесуар виготовлений із якісного пластику, виконаний у стильному дизайні.Модель оснащена зручно розташованою кнопкою для прийому вхідних дзвінків, зручним круглим регулятором для налаштування FM-станцій, а також має різнокольорове підсвічування та відображає поточну частоту FM, роз'ємом Type-C, двома USB-портами та підтримкою USB до 32 Gb.Модель оснащена функцією швидкої зарядки, дозволяє заряджати відразу два гаджети, один із USB-портів підтримує програвання з флеш-накопичувачів. Загальна сила струму становить 3 А потужність виходу Type-C ─ 30 Вт.ОСОБЛИВОСТІ− програє музику з мобільного телефону або USB-накопичувача;− встановлена версія Bluetooth 5.4;− заряджає до 2 пристроїв одночасно;− потужність зарядки до 30 Вт;− якісні матеріали забезпечать тривалий термін експлуатації;− має стильне підсвічування;− вбудований захист від короткого замикання, перепадів напруги, перегріву.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 41 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 45 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-A; USB Type-C |
| Вихідний струм | 3 A |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Колір | Black |
| Країна виробника | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Мoдель | BC61 |
| Особливості | LED-підсвічування |
| Стан | нове |
| Швидке заряджання | Power Delivery 30 W |
- Ціна: 241 ₴









