влевовправо

Автомобільний зарядний пристрій Baseus Golden Contactor Pro Dual Fast Charger Car Charger C+C 40W Dark Gray
- В наявності
- Код: 17403
539 ₴
+380 (97) 008-20-76
Киевстар, Вайбер
- +380 (66) 008-20-76Водафон
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Baseus Golden Contactor Pro Dual Fast Charger Car Charger C+C 40W Dark Gray ─ це автомобільний пристрій для зарядки гаджетів з технологією Quick Charge. Пристрій має 2 USB-входи Type-C. З його допомогою можна швидко заряджати різні девайси в автомобілі.Аксесуар має стильний дизайн, зовнішній корпус виготовлений із металу, який стійкий до високих температур та зовнішніх пошкоджень. Також має кругову підсвітку, яка світиться під час підключення та допомагає підключатись до пристрою в темряві.Для безпеки гаджетів в пристрій вбудований інтелектуальний захист від короткого замикання, перепадів напруги, перегріву, перевантаження та перезарядки.Особливості:− Потужність: 20W+20W Max;− Стандарт швидкого заряджання: Quick Charge;− Кількість USB-портів: 2;− Мінімалістичний та стильний дизайн.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 56 г |
| Вихід | 5V / 9V / 12V |
| Вихідна потужність | 40 W |
| Вихідний струм | 3 A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Колір | Dark-Grey |
| Країна виробника | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Мoдель | Golden Contactor Pro |
| Особливості | Функція швидкої зарядки |
| Стан | нове |
| Швидке заряджання | Quick Charge |
- Ціна: 539 ₴







